USŁUGI

BUGANIK jest w pełni kompetentną firmą z ugruntowanym parnterstwem na terenie kraju. Stale rozwijamy i ulepszamy nasze usługi poprzez wspólpracę z niezależnymi specjalistami na różnych etapach realizacji inwestycji. Niezleżnie od tego, czy Twój projekt jest duży czy mały, możesz być pewnien, że BUGANIK zadba o wszystkie jego aspekty.

CYFRYZACJA DOKUMENTACJI

Jeżeli posiadasz archiwalne rysunki wyłącznie w wersji papierowej i potrzebujesz ich cyfryzacji, to oferujemy usługi polegające na digitalizacji dokumentacji, dzięki którym edytowanie, zarządzanie i archiwizacja danych staną się dużo bardziej wydajne. Nasza firma dostarczy Ci rysunki w wersji elektronicznej, zgodne z międzynarodowymi standardami branżowymi, gotowe do użycia w chmurze.

RYSUNKI KONSTRUKCYJNE

Nasze usługi kreślarskie obejmują wszystkie rodzaje rysunków m.in. szczegółowe rysunki przekrojowe, rysunki warsztatowe, detale konstrukcji stalowych, rysunki wykonawcze.

Zespół projektowy BUGANIK dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie obsługi podstawowych aplikacji branżowych takich jak AutoCAD czy Revit. Jesteśmy w stanie stworzyć precyzyjne rysunki, które znacznie ułatwią Twoją pracę.

PROJEKTOWANIE KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH

W naszej firmie połączyliśmy lata doświadczeń zawodowych z najnowszymi narzędziami branżowymi, co pozwala nam projektwać wysokiej jakości konstrukcje żelbetowe, przy zachowaniu efektywności ekonomicznej. Nasze rozwiązania zapewniają doskonałe rezultaty w projektowaniu konstrukcji żelbetowych z dbałością o czas i pieniądze inwestora.

RYSUNKI ARCHITEKTONICZNE

Poprzez świadczone przez nas usługi pomagamy firmom zarządać projektami, konfigurować zmiany, tworzyć opisy i zestawiania materiałów dla projektów architektonicznych. Pomożemy Ci zoptymalizować proces projektowania i zaoszczędzić czas, przy zachowaniu optymalnego budżetu.

USŁUGI BIM

Pracujemy z najlepszym oprogramowaniem w branży, aby zapewnić najwyższą jakość wyników w projektowaniu i planowaniu konstrukcji. Nasze metody projektowania i rozwoju w coraz większym stopniu opierają się na zintegrowanym przebiegu pracy w zakresie architektury i inżynierii, co pozwala naszym klientom czerpać korzyści z BIM w każdy możliwy sposób.We work with the best software in the industry to provide the highest quality results in design and construction planning. Our design and development methods increasingly rely upon integrated architectural and engineering workflows, which allows our clients to benefit in every possible way from BIM.

ANALIZA STATYCZNO-WYTRZYMAŁOŚCIOWA

Każdy projekt wymaga analizy strukturalnej w celu zapewnienia bezpieczeństwa, użyteczności i trwałości. Konstrukcje inżyenierskie zarówno stalowe jak i żelbetowe wymagają obszernej analizy już na wstępnych etapach projektu. Specjalizujemy się właśnie w tych usługach. Stworzymy dla Ciebie projekt gotowy do realizacji i efektywny ekonomicznie.